háčky, štětce, kartáče

2

Štětec na kopyta

45 KčŠtětec na kopyta

Štětec na mazání kopyt s plastovou rukojetí

3

Štětec na kopyta v obalu

92 KčŠtětec na kopyta v obalu

Štětec na mazání kopyt s plastovou rukojetí v praktickém uzavíratelném kbelíčku.

4

Štětec na kopyta v obalu

82 KčŠtětec na kopyta v obalu

Štětec na mazání kopyt s plastovou rukojetí v umělé nádobce.

6

Kartáč na kopyta IRH Grip, neonově růžový

180 KčKartáč na kopyta IRH Grip, neonově růžový

Kartáč na kopyta Impulz od Imperial Riding s plastovými štětinami a pevnou rukojetí pro snadné uchopení.

7

Háček na kopyta IRH Scraper, námořnická modrá

180 KčHáček na kopyta  IRH Scraper, námořnická modrá

Háček na kopyta s měkkým a tvrdým kartáčem a protiskluzovou rukojetí od Imperial Riding, Pomůže efektivně odstranit nečistoty z kopyta. 

8

Kopytní háček IRH Forest green

43 KčKopytní háček IRH Forest green

Kopytní háček s plastovou rukojetí pro dobré držení bez prokluzování v ruce. U háčku je štěteček pro závěrečné dočištění kopyta. 

9

Štětec na kopyta s krytem IRH Forest green

60 KčŠtětec na kopyta s krytem IRH Forest green

IRH Kartáč na kopytní olej s krytem Praktický kartáč s uzavíratelnou nádobkou pro čisté a snadné nanášení oleje na kopyta. Žádné rozlití ani špin...

2

Štětec na kopyta

45 KčŠtětec na kopyta

Štětec na mazání kopyt s plastovou rukojetí

3

Štětec na kopyta v obalu

92 KčŠtětec na kopyta v obalu

Štětec na mazání kopyt s plastovou rukojetí v praktickém uzavíratelném kbelíčku.

4

Štětec na kopyta v obalu

82 KčŠtětec na kopyta v obalu

Štětec na mazání kopyt s plastovou rukojetí v umělé nádobce.

6

Kartáč na kopyta IRH Grip, neonově růžový

180 KčKartáč na kopyta IRH Grip, neonově růžový

Kartáč na kopyta Impulz od Imperial Riding s plastovými štětinami a pevnou rukojetí pro snadné uchopení.

7

Háček na kopyta IRH Scraper, námořnická modrá

180 KčHáček na kopyta  IRH Scraper, námořnická modrá

Háček na kopyta s měkkým a tvrdým kartáčem a protiskluzovou rukojetí od Imperial Riding, Pomůže efektivně odstranit nečistoty z kopyta. 

8

Kopytní háček IRH Forest green

43 KčKopytní háček IRH Forest green

Kopytní háček s plastovou rukojetí pro dobré držení bez prokluzování v ruce. U háčku je štěteček pro závěrečné dočištění kopyta. 

9

Štětec na kopyta s krytem IRH Forest green

60 KčŠtětec na kopyta s krytem IRH Forest green

IRH Kartáč na kopytní olej s krytem Praktický kartáč s uzavíratelnou nádobkou pro čisté a snadné nanášení oleje na kopyta. Žádné rozlití ani špin...

NejprodávanějšíNovinky
(1)
(1)
(6)
(1)
(3)
(1)
(1)
(2)
(1)
(9)
(1)
(3)
(1)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(2)
(1)
(2)
(3)
(3)
(1)
(3)
(2)
(2)
(1)
(3)
(3)
(1)
(3)
(3)
(1)
(1)
(1)
(4)
(1)
(3)
(1)
(1)
(2)
(1)
(1)
(2)
(1)
(1)
(1)
(2)
(1)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(2)
(1)
(3)
(1)
Zobrazit vybrané
(2)
(44)
(1)
(2)
Zobrazit vybrané
(1)
(8)
(2)
(77)
(2)
(2)
(6)
(28)
Zobrazit vybrané
131 produktů
Štětec na kopyta v obalu IRH Blue-navy-silver
Kód:IR/3010000052-5057-1SIZE

Štětec na kopyta v obalu IRH Blue-navy-silver

91 Kč
Skladem

Štětec na kopyta v nádobce IRH, neonově zelený
Kód:IR/3010000052-6017-1SIZE

Štětec na kopyta v nádobce IRH, neonově zelený

91 Kč
skladem na prodejně 2 ks

Štětec na kopyta s krytem od Imperial Riding.

Štětec na kopyta v obalu IRH Jade
Kód:IR/3010000052-6037-1SIZE

Štětec na kopyta v obalu IRH Jade

91 Kč
Skladem

Štětec na kopyta v obalu IRH Black
Kód:IR/3010000052-9000-1SIZE

Štětec na kopyta v obalu IRH Black

91 Kč
Skladem

Háček na kopyta  IRH Scraper, růžový
Kód:IR/3010000072-3001-1SIZE

Háček na kopyta IRH Scraper, růžový

180 Kč
skladem na prodejně 1 ks

Háček na kopyta s měkkým a tvrdým kartáčem a protiskluzovou rukojetí od Imperial Riding, Pomůže efek...

Háček na kopyta  IRH Scraper, fialový
Kód:IR/3010000072-4012-1SIZE

Háček na kopyta IRH Scraper, fialový

180 Kč
Skladem

Háček na kopyta s měkkým a tvrdým kartáčem a protiskluzovou rukojetí od Imperial Riding, Pomůže efek...

Háček na kopyta  IRH Scraper, námořnická modrá
Kód:IR/3010000072-5001-1SIZE

Háček na kopyta IRH Scraper, námořnická modrá

180 Kč
skladem na prodejně 1 ks

Háček na kopyta s měkkým a tvrdým kartáčem a protiskluzovou rukojetí od Imperial Riding, Pomůže efek...

Háček na kopyta  IRH Scraper, modrý
Kód:IR/3010000072-5010-1SIZE

Háček na kopyta IRH Scraper, modrý

180 Kč
skladem na prodejně 1 ks

Háček na kopyta s měkkým a tvrdým kartáčem a protiskluzovou rukojetí od Imperial Riding, Pomůže efek...

Háček na kopyta  IRH Scraper, zelený
Kód:IR/3010000072-6000-1SIZE

Háček na kopyta IRH Scraper, zelený

180 Kč
skladem na prodejně 1 ks

Háček na kopyta s měkkým a tvrdým kartáčem a protiskluzovou rukojetí od Imperial Riding, Pomůže efek...

Háček na kopyta  IRH Scraper, tyrkysový
Kód:IR/3010000072-6001-1SIZE

Háček na kopyta IRH Scraper, tyrkysový

180 Kč
Skladem

Háček na kopyta s měkkým a tvrdým kartáčem a protiskluzovou rukojetí od Imperial Riding, Pomůže efek...

Háček na kopyta  IRH Scraper, jadeitově zelený
Kód:IR/3010000072-6037-1SIZE

Háček na kopyta IRH Scraper, jadeitově zelený

180 Kč
skladem na prodejně 1 ks

Háček na kopyta s měkkým a tvrdým kartáčem a protiskluzovou rukojetí od Imperial Riding, Pomůže efek...

Háček na kopyta  IRH Scraper, černý/stříbrný
Kód:IR/3010000072-9000-1SIZE

Háček na kopyta IRH Scraper, černý/stříbrný

180 Kč
skladem na prodejně 1 ks

Háček na kopyta s měkkým a tvrdým kartáčem a protiskluzovou rukojetí od Imperial Riding, Pomůže efek...

Štětec na kopyta v obalu IRH Navy
Kód:IR/3010000052-5001-1SIZE

Štětec na kopyta v obalu IRH Navy

91 Kč
Skladem

Háček na kopyta  IRH Scraper, černý
Kód:IR/3010000072-9514-1SIZE

Háček na kopyta IRH Scraper, černý

180 Kč
Skladem

Háček na kopyta s měkkým a tvrdým kartáčem a protiskluzovou rukojetí od Imperial Riding, Pomůže efek...

Štětec na kopyta v obalu  IRH Forest green
Kód:IR/3010000052-6080-1SIZE

Štětec na kopyta v obalu IRH Forest green

91 Kč
Skladem

Štětec na kopyta v obalu  IRH Tango Red
Kód:IR/3010000052-3069-1SIZE

Štětec na kopyta v obalu IRH Tango Red

91 Kč
Skladem

Štětec na kopyta v obalu  IRH Dark Flower
Kód:IR/3010000052-3156-1SIZE

Štětec na kopyta v obalu IRH Dark Flower

91 Kč
Skladem

Háček na kopyta  IRH Scraper, tmavě modrý
Kód:IR/3010000072-5562-1SIZE

Háček na kopyta IRH Scraper, tmavě modrý

180 Kč
skladem na prodejně 1 ks

Háček na kopyta s měkkým a tvrdým kartáčem a protiskluzovou rukojetí od Imperial Riding, Pomůže efek...

Kartáč na kopyta IRH Grip, šalvějově zelený
Kód:IR/3010000019-6036-1SIZE

Kartáč na kopyta IRH Grip, šalvějově zelený

180 Kč
Skladem

Kartáč na kopyta Impulz od Imperial Riding s plastovými štětinami a pevnou rukojetí pro snadné uchop...

Kopytní háček  IRH Walnut
Kód:IR/3010000016-8030-1SIZE

kopytní háček IRH Walnut

43 Kč
Skladem

Kopytní háček s plastovou rukojetí pro dobré držení bez prokluzování v ruce. U háčku je štěteček pro...

Kopytní háček IRH Navy
Kód:IR/3010000016-5001-1SIZE

Kopytní háček IRH Navy

43 Kč
skladem na prodejně 2 ks

Kopytní háček s plastovou rukojetí pro dobré držení bez prokluzování v ruce. U háčku je štěteček pro...

Kartáč na kopyta IRH Grip, námořnická modrá
Kód:IR/3010000019-5001-1SIZE

Kartáč na kopyta IRH Grip, námořnická modrá

180 Kč
Skladem

Kartáč na kopyta Impulz od Imperial Riding s plastovými štětinami a pevnou rukojetí pro snadné uchop...

Kartáč na kopyta IRH Grip, ostružinový
Kód:IR/3010000019-4060-1SIZE

Kartáč na kopyta IRH Grip, ostružinový

180 Kč
skladem na prodejně 2 ks

Kartáč na kopyta Impulz od Imperial Riding s plastovými štětinami a pevnou rukojetí pro snadné uchop...

Kartáč na kopyta IRH Grip, černý
Kód:IR/3010000019-9000-1SIZE

Kartáč na kopyta IRH Grip, černý

180 Kč
Skladem

Kartáč na kopyta Impulz od Imperial Riding s plastovými štětinami a pevnou rukojetí pro snadné uchop...

Kartáč na kopyta IRH Grip, cyklámový
Kód:IR/3010000019-3156-1SIZE

Kartáč na kopyta IRH Grip, cyklámový

180 Kč
skladem na prodejně 1 ks

Kartáč na kopyta Impulz od Imperial Riding s plastovými štětinami a pevnou rukojetí pro snadné uchop...

Štětec na kopyta v nádobce IRH, růžový
Kód:IR/3010000052-3129-1SIZE

Štětec na kopyta v nádobce IRH, růžový

91 Kč
Skladem

Štětec na kopyta s krytem od Imperial Riding.

Štětec na kopyta v obalu  IRH Walnut
Kód:IR/3010000052-8030-1SIZE

Štětec na kopyta v obalu IRH Walnut

91 Kč
skladem na prodejně 2 ks

Štětec na kopyta v obalu IRH Black berry
Kód:IR/3010000052-4060-1SIZE

Štětec na kopyta v obalu IRH Black berry

91 Kč
Skladem

Háček na kopyta  IRH Scraper, starorůžový
Kód:IR/3010000072-3129-1SIZE

Háček na kopyta IRH Scraper, starorůžový

179 Kč
skladem na prodejně 1 ks

Háček na kopyta s měkkým a tvrdým kartáčem a protiskluzovou rukojetí od Imperial Riding, Pomůže efek...

Háček na kopyta  IRH Scraper, oříškově hnědý
Kód:IR/3010000072-8030-1SIZE

Háček na kopyta IRH Scraper, oříškově hnědý

180 Kč
Skladem

Háček na kopyta s měkkým a tvrdým kartáčem a protiskluzovou rukojetí od Imperial Riding, Pomůže efek...

Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Nepovolovat cookiesPovolit vše