PRODLUŽEJEME! Dodatečná SLEVA -15 % na VŠECHNY DEKY pro koně! ► Zadejte jednoduše v košíku kód: "deky15" do 30. 10. ► Nepřehlédněte také Sezónní výprodej: SLEVY až -80%.

Doprava a platby

Doprava a platby

 

1. V případě, že je způsob dopravy smluven na základě zvláštního požadavku kupujícího, nese kupující riziko a případné dodatečné náklady spojené s tímto způsobem dopravy.

2. Je-li prodávající podle kupní smlouvy povinen dodat zboží na místo určené kupujícím v objednávce, je kupující povinen převzít zboží při dodání.

3. V případě, že je z důvodů na straně kupujícího nutno zboží doručovat opakovaně nebo jiným způsobem, než bylo uvedeno v objednávce, je kupující povinen uhradit náklady spojené s opakovaným doručováním zboží, resp. náklady spojené s jiným způsobem doručení.

4. Při převzetí zboží od přepravce je kupující povinen zkontrolovat neporušenost obalů zboží a v případě jakýchkoliv závad toto neprodleně oznámit přepravci. V případě shledání porušení obalu svědčícího o neoprávněném vniknutí do zásilky nemusí kupující zásilku od přepravce převzít.

5. Další práva a povinnosti stran při přepravě zboží mohou upravit zvláštní dodací podmínky prodávajícího, jsou-li prodávajícím vydány.

Objednané zboží zasíláme Expresní balíkovou službou PPL.
Obchodní podmínky přepravní služby PPL zde: http://www.ppl.cz/obchodni_podminky.asp

Vlajka ČR ČR

 PPL: CZK 69,-

PPL parcel shop: CZK 79,-

Zásilkovna: CZK 119,- (balíky do 5ti kg a max součtem 3 stran 90cm) - drobné a lehké zboží

Dobírka: CZK 49,-

Os. odběr Kladno: CZK 0,-

Os. odběr Benešov nad Ploučnicí: CZK 0,-

Dárkové poukazy zaslání emailem: CZK 0,-

Dárkové poukazy zaslání českou poštou: CZK 35,-

Nad CZK 2995,- DOPRAVA ZDARMA (pouze pro platbu předem)

Při objednávce nad 2995 Kč je doprava ZDARMA (nevztahuje se na rozměrné a nadměrné zboží)

 

Vlajka SR Slovensko

PPL: EUR 6,-

Zásilkovna: EUR 3,- (balíky do 5ti kg a max součtem 3 stran 90cm) - drobné a lehké zboží

Dobírka: EUR 4,-

Nad EUR 150,- DOPRAVA ZDARMA (pouze pro platbu předem)

 

U zboží, které nelze zaslat obyčejnou cestou a které vyžaduje speciální dopravu - např. krmivo, slané lizy, lonžovací biče apod. je vždy upozornění na navýšení ceny přepravného!!!