+420 722 946 900
Facebook

Doprava a platby

Doprava a platby

 

1. V případě, že je způsob dopravy smluven na základě zvláštního požadavku kupujícího, nese kupující riziko a případné dodatečné náklady spojené s tímto způsobem dopravy.

2. Je-li prodávající podle kupní smlouvy povinen dodat zboží na místo určené kupujícím v objednávce, je kupující povinen převzít zboží při dodání.

3. V případě, že je z důvodů na straně kupujícího nutno zboží doručovat opakovaně nebo jiným způsobem, než bylo uvedeno v objednávce, je kupující povinen uhradit náklady spojené s opakovaným doručováním zboží, resp. náklady spojené s jiným způsobem doručení.

4. Při převzetí zboží od přepravce je kupující povinen zkontrolovat neporušenost obalů zboží a v případě jakýchkoliv závad toto neprodleně oznámit přepravci. V případě shledání porušení obalu svědčícího o neoprávněném vniknutí do zásilky nemusí kupující zásilku od přepravce převzít.

5. Další práva a povinnosti stran při přepravě zboží mohou upravit zvláštní dodací podmínky prodávajícího, jsou-li prodávajícím vydány.

Objednané zboží zasíláme Expresní balíkovou službou PPL.
Obchodní podmínky přepravní služby PPL zde: http://www.ppl.cz/obchodni_podminky.asp

ČR - PPL dobírka včetně DPH je 99 Kč
ČR - PPL ParcelShop dobírka včetně DPH je 119 Kč

Slovensko - PPL - dobírka včetně DPH je 290 Kč

 Při objednávce nad 3000 Kč je doprava ZDARMA (nevztahuje se na rozměrné a nadměrné zboží)

U zboží, které nelze zaslat obyčejnou cestou a které vyžaduje speciální dopravu - např. krmivo, slané lizy, lonžovací biče apod. je vždy upozornění na navýšení ceny přepravného!!!