2 + 1 ZDARMA pouze na prodejně

O nás

Eshop Konikum.cz je tu pro Vás již od roku 2006

Kromě on-line prodeje jezdeckých potřeb Vám nabízíme vlastní plně zásobenou kamennou prodejnu na našem statku v Benešově nad Ploučnici.

Na Koníkům.cz nejsme jen prodejci, ale především aktivní jezdci a chovatelé koní. Díky tomu koním rozumíme, máme mnoho vlastních zkušeností a dokážeme poradit, co vy i váš kůň ideálně potřebuje.

Již 15 let budujeme značku Koníkům.cz – potřeby pro koně i jezdce… Nejdříve v malé provozovně na Kladně, později se nám podařilo koupit statek v Benešově nad Ploučnicí, kde jsme pro vás vybudovali prostornou prodejnu jezdeckých potřeb. (Možnost parkovaní zákazníků i s přívěsem přímo před prodejnou…) Ostrý provoz kamenné prodejny zahájen od 1. září 2021. Tak nás neváhejte navštívit! Jsme tu pro vás kdykoliv od pondělí do pátku. Po telefonické domluvě i mimo tyto dny.

Především, ale stále pracujeme a vylepšujeme náš eshop a veškeré služby s tím spojené. Máte-li tedy nějaký dotaz nebo návrh ke zlepšení, jsme tu pro Vás! Děkujeme.

Přejeme příjemné nákupy!

 

Veškerý servis pro vás zajišťují Anna, Martina, Terka, Nikol a Jiří

 

 

Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Nepovolovat cookiesPovolit vše