Terapeutické kamaše HOT/COLD Zandona, S/M, černá

Terapeutické kamaše HOT/COLD  Zandona
Terapeutické kamaše HOT/COLD  Zandona
Terapeutické kamaše HOT/COLD  Zandona
Terapeutické kamaše HOT/COLD  Zandona
Terapeutické kamaše HOT/COLD  Zandona
Terapeutické kamaše HOT/COLD  Zandona
Vyberte variantu
Velikost
S/Mna dotaz
L/XLna dotaz
3 568 Kč 2 949 Kč bez DPH
Tento produkt nelze zakoupit
na dotaz
Osobně v prodejně:na dotazPřepravní společností:na dotaz
KódA/ZA2730S.MBKPNZA2730VýrobceZandonaZáruka24 měsíců

Termo kamaše je speciální odpočinkové kamaše řady Zandona Therapeutic Line, speciálně navržená pro pohodlnou aplikaci terapií chladem/teplem přímo na koňské šlachy a klouby. Vyrobeno z neoprenu s vnitřním hliníkovým termálním povlakem pro lepší izolaci a prodloužení efektu chladu/tepla, obsahuje také podšívku 3D-Mesh, která chrání kůži koně před spálením a umožňuje optimální přenos chladu/tepla.

Pravidelné používání Termo kamaší po krátkou dobu (20-30 minut) po intenzivním cvičení může pomoci předejít drobným zraněním a/nebo traumatům vazů, šlach a kloubů a také snížit lokalizované otoky, teplo a bolest. Chladová terapie může být použita jako každodenní léčba pro vašeho koně. Při intenzivní zátěži může dojít k mikrotraumatům kapilár, šlach a vazů.
Následná hyperémie může přetrvávat s prozánětlivým účinkem. Chladová terapie způsobuje vazokonstrikci, snižuje proteolytickou enzymatickou aktivitu, snižuje přísun zánětlivých mediátorů a toxinů a poskytuje úlevu od bolesti pro obnovení oběhových podmínek po tréninku. Čím dříve se po zátěži podaří snížit teplotu šlach, tím lépe.

Termo kamaše může také pomoci léčit koňské hematomy, výrony, zranění, natažení, poškození vazů a šlach. Tepelná terapie je ideální pro podporu prokrvení určité oblasti těla, odstranění zbytkového zánětu, podporu toku živin a tím i hojení. Teplo může být také užitečné před cvičením a pro koně trpící artritidou. Aplikace tepla může zvýšit elasticitu měkkých tkání, ohebnost a pružnost svalů během cvičení. Teplo také působí jako dočasné analgetikum, snižuje bolest. Teplo by mělo být postupně zaváděno do regeneračního režimu vašeho koně po zranění.
Příliš mnoho tepla příliš brzy může způsobit krvácení. Střídání mezi tepelnou a chladovou terapií, postupné prodlužování doby použití tepla a snižování využití chladové terapie na relaci umožní přechod na použití pouze tepelné terapie. Je důležité zaujmout progresivní přístup k uvedení vašeho koně do chladové/tepelné terapie pro plný užitek z léčby.

Kamaše jsou vhodné pro přední i zadní nohy.

Součástí balení jsou dva speciální gelové sáčky, které lze zahřát/zchladit, dle terapeutických potřeb Vašeho koně.

Barvačerná
VelikostS/M
VýrobceZandona
Popis
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Nepovolovat cookiesPovolit vše