Hexagonal měkká gelová podložka Acavallo s mikropilem

Hexagonal měkká gelová podložka Acavallo s mikropilem
Vyberte variantu
Barva
černá
průhledná
barva beránku
bílá
černá
hnědá
2 607 Kč 2 155 Kč bez DPH
skladem na ext. skladu
KódA/AC096PNAC096Záruka24 měsíců

Gelová podložka Acavallo Hexagonal Air Release Gel s Micropile se skládá z pevné struktury s šestihrannými buňkami, které umožňují cirkulaci vzduchu na hřbetě koně a zároveň nabízí dvojí účel, jak protiskluzový, tak tlumící nárazy.
Protiskluzová šestihranná gelová podložka absorbující nárazy v kombinaci s mikrovlasovou tkaninou a vnitřní 4 mm silnou pěnou s otevřenými buňkami je prodyšná, poskytuje pohodlí koňskému hřbetu a zároveň udržuje kontakt se sedlem.
Díky své hexagonální gelové struktuře je vzduch stlačen v buňkách této protiskluzové podložky a je vytlačován, když se kůň pohybuje, čímž vytváří polštář pod sedlem. Navrženo tak, aby se vešlo pod jakýkoli styl a velikost anglických sedel.
Střední část vycpávky má menší tloušťku, což jí umožňuje lépe se přizpůsobit kohoutku a hřbetu koně, čímž je zaručeno více prostoru mezi sedlem a gelem, který umožňuje nepřetržitou cirkulaci vzduchu.


Vlastnosti gelu Acavallo® - Absorbuje nárazy - Stabilizuje sedlo - Uvolňuje tlak - Těsný kontakt - Nemění rovnováhu sedla - Nízká hmotnost - Netoxický - Bezpečné pro použití na kůži - Extrémní elasticita - Snadná údržba
Vlastnosti Acavallo® Micropile: - Vynikající odolnost proti oděru - Příjemný pocit na pokožce - Vynikající sací vlastnosti - Hustá a vysoce odolná vlákna - Velmi lehká mikro - Snadno omyvatelné Informace a údržba: - Lze prát v pračce (30 stupňů) nebo ručně v kbelíku voda s malým množstvím mycího prostředku. - Před umytím odstraňte z podložky chlupy kartáčem. (Fairy Liquid působí jako lahůdka) - Nepoužívejte drsné čisticí prostředky - Nesušte v sušičce - Nevystavujte přímému teplu nebo silnému slunečnímu záření - Nechte přirozeně uschnout

velikost   2 / M  pro sedla do 17” - 17,5” / 43 - 45 cm
velikost   3 / L  pro sedla do 18”- 18,5”  / 46 - 47 cm

Barvaprůhledná
Velikostjedna velikost
Popis
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Nepovolovat cookiesPovolit vše