Horse Master EQUISPORT GESTATION- pro březí klisny

Horse Master EQUISPORT GESTATION- pro březí klisny
Vyberte variantu
Velikost
3kgdo 14 dní
25kgdo 14 dní
od 695 Kčod 604 Kč bez DPH
do 14 dní
KódF/10103VýrobceHorse MasterZáruka24 měsíců

Minerální doplněk krmiva pro březí klisny.

 

  • Nároky klisny a jejího plodu se zvyšují většinou během posledních 3-4 týdnů březosti. Minerální a vitamínová výživa matky pak hraje klíčovou roli v intrauterinním růstu a vývoji plodu. Také kvůli následné laktaci zůstávají nároky na výživu matky vysoké, až do doby odstavení hříběte.

  • EQUISPORT GESTATION LACTATION je minerální doplněk krmiva pro březí klisny bohatý na minerály, stopové prvky, vitamíny a aminokyseliny a obsahuje ve zdravé rovnováze fosfor, vápník, chelátové stopové prvky a látky chránící játra (jako je sorbitol a cholin), které jsou speciálně vyvinuty pro klisnu a její plod. Zajišťuje minerální rovnováhu u březích klisen a také poskytuje živiny nezbytné pro vývoj hříběte.

Obsah: Organický selen fixovaný na kvasinky zajišťuje optimální stravitelnost selenu a podporuje vývoj stabilní a vyvážené trávicí vrstvy. Živé kvasinky poskytují lepší nutriční využití stravy. Mycostab ke snížení účinků mykotoxinů, které se často vyskytují u obilovin.

 

 

 

Tento produkt nabízíme ve 2 baleních.

 

Equisport Gestation 3 kg

Equisport Gestation 25 kg

  • Součástí balení je odměrka na 200 ml = 160 g.

Dobře vmíchejte do krmné dávky na bázi obilovin: - - Březí klisny: 50 g za den od 6. do 8. měsíce, pak 100 g denně. - - Kojící klisna: 150 g denně v prvních 3 měsících, pak 100 g denně až do odstavení.

  • Podávejte 2x denně do krmné dávky - 1x ráno a 1x večer

 

VýrobceHorse Master
Popis
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies